Vznik značky Gymleader

 

 

Main_logo

Tuhle otázku nám už pokládalo hodně lidí. A my víme, že by bylo dobré, aby jste to věděli i vy. Sami jsme si ale vlastně museli sednout na obědě, a ptali jsme se sami sebe, : ,,Tak kde jsme se tu teda vlastně vzali?". 

,,No vznikli jsme, snažili se, šlo to, pak pauza a pak jsme tu znova, a teď tu sedíme,  a ptáš se mě, jak jsme vznikli." To je vlastně hoooodně zkrácená verze toho, co se vlastně za ty 4 roky událo. Tak já to zkusím vzít nějak obšírněji a komplexněji, ale ne zase moc, aby vás nebolela hlova a nevypli jste nás prosím. 

Kosticky

Jsme tři kluci. Lukáš, Honza a nakonec ten, který vám tenhle příběh vypráví, Jirka. Lukáš a Honza už se znali nějaký pátek přede mnou. Jsou to kluci ze severu, Warnsdorf a okolí, takže tuhé kořeny a tvrdost v sobě nezapřou. Oba dva to vždycky táhlo, dělat věci jinak a po svém. Jak už to tak bývá v těch velkých příbězích, které znáte, Steve Jobs, Jeff Bezzos, Carlos Slim Helú a další, tak porušování pravidel a ta drzost, šlapat tu cestu sám, se vyplácí. Zatím naše konta nepřetékají jako Jeffu Bezzosovi, ale dejte nám čas. 

Zlom, kdy se spolu do podnikání pustili, přišel, když Honza hodil na stůl papír s ručně namalovýným logem, pod kterým měl být název budoucí firmy "Gymleader". 

To zní, to si budou lidi pamatovat", komentoval návrh Lukáš. ,,No a teď si představ to pozadí za tím. Kdy lidi co budou tohle nosit, budou pomáhat těm kolem, budou to Gymleadeři, nebudou se smát těm co jim to nejde, nebo cvičí chvíli, bude to silný..“ přidal Honza.

A tenhle zlom rozhodl o dalších událostech, které se odehráli až překvapivě rychle.

Nebudu Vás tady zatěžovat složitými postupy o vyplnění formulářů na živnosťáku, finančáku a u jejich partnerek. Zkrátka značka Gymleader byla na světě.

To co ale mělo přijít, byla takzvaná škola života. Po dobu 1 roku se muselo vše otestovat, střihy, grafiky, materiály, vše tak, aby Lukáš s Honzou byli spokojeni. Sami své oblečení nosili a zatěžovali ve fitku a neustálým praním, aby si byli jistí, že kvalita, kterou budou prodávat nadšencům pro tuhle značku, bude TOP.

A to se také stalo. Designy vymysleli oba společně, ale přecijen větší podíl bere Honza, který se ve fitness prostředí pohybuje přes 1 dekádu. Dokonce prošel obrovskou proměnou. Co na ni říkáte?

Suchy

Materiály zase vybíral víc Lukáš. Byla to prostě spolupráce, jako když pipláte dítě.

A dařilo se. A hodně, Gymleader se vám dostával pod kůži a byla ho plná republika.

Každopádně, jak už to tak bývá, s úspěchem roste chuť a přichází krize. I na kluky přišla, a proto se celý projekt na nějakou dobu vzdálil od vašich obrazovek. Nikoliv však od vás, nebo z fitek, kde jsem Gymleadera potkával stále.

 

Tady do příběhu vstupuji já, Jirka. S Lukášem jsme se poznali v byznyse jako kolegové, oba se živíme obchodem, a oba už pekelně dlouho, docela nám to jde, a jak to tak je, vrána k vráně.. znáte to.

Zanedlouho se z nás stali nejlepší přátelé a chtěli jsme se pustit do společného projektu, ale nic nás nenapadalo. Když jsem jednou ukazoval nějakou fotku známého z fitka, Lukáš se pousmál a říká: ,,Ha hele, Gymleader, to je moje značka.“ Chvíli jsem na něho koukal bez slova, a nato mi Lukáš příběh odvyprávěl.

Zaujalo mě to a dlouze jsme o tom mluvili. Nakonec jsme se domluvili, že značku oživíme jako společný projekt.

 

Jak vidíte, celé je to jen o nás třech, Honza, Lukáš a já. Je nás málo, ale děláme to srdcem a i když nám něco třeba trochu trvá, není to proto, že bychom na tom nemakali, jen toho je moc a my chceme, aby jste dostali něco, co bychom chtěli dostat i my, když za to dáme svoje peníze.

 

Děláme limitované edice, používáme top materiály, spolupracujeme s řadou sportovců, a testujeme. Chceme aby to, co si vezmete, ať už do fitka, nebo prostě jen ven mezi své kamarády a přátele, byla špička. Aby jste z toho měli prostě radost a byli spokojení.

Tak nám prosím odpusťte občasné čekačky, a prodloužené lhůty dodání, chystáme to pro Vás.

 

Pokud jste dočetli až sem, máte náš respekt a obdiv. Děkujeme! 

 

P.S. Pokud Vás zajímá proměna Lukáše, nebo moje, tak tady jsou. Lukášova je poměrně drastická.

 

Lukas_promena

Jirka

H.

L.

J.