Truckerka Gymleader Jungle Camo

Klasický tvar čepice, která se vyrábí už přes 60let by neměla chybět ve skříni nikomu. S Gymleaderem v černé barvě na čele a maskáčovou kšiltovkou tě nikdo nikde nepřehlédne. Díky děrované mřížce kšiltovka skvěle větrá a ty se můžeš soustředit na trénink. Na výrobu jsme použili polyester (na mřížku) a bavlnu, což kšiltovce dodává vysokou odolnost a savost, proto se ji nebojte vzít do gymu nebo na jakýkoliv jiný sport.

Materiál: 50% polyester 50% bavlna

349 Kč
Na dotaz

Klasický tvar čepice, která se vyrábí už přes 60let by neměla chybět ve skříni nikomu. S Gymleaderem v černé barvě na čele a maskáčovou kšiltovkou tě nikdo nikde nepřehlédne. Díky děrované mřížce kšiltovka skvěle větrá a ty se můžeš soustředit na trénink. Na výrobu jsme použili polyester (na mřížku) a bavlnu, což kšiltovce dodává vysokou odolnost a savost, proto se ji nebojte vzít do gymu nebo na jakýkoliv jiný sport.

Materiál: 50% polyester 50% bavlna

Kód Kód: 87
Jméno značky: Gymleader
Kategorie: Kšiltovky
Záruka: 1 rok

 Za každou silnou značkou stojí příběh. Ani u nás tomu není jinak, všichni tři pocházíme z jiného koutu byznysu a podnikání. Někteří z nás se učili jak funguje online marketing, někteří, jak autodoprava a vše kolem ní, a někteří byli obchodníci tělem i duší. Všichni jsme po letech strávených v zaměstanneckém poměru a načerpání zkušeností věděli, že chceme něco vytvářet, něco svého, co bude dělat radost nám a lidem kolem nás. 

   Protože jsme všichni celý život obklopeni sportem a spoustu věcí nám na oblečení nevyhovovalo nebo naopak ano, ale měli jsme ještě chuť ho vylepšit, rozhodli jsme se pro vlastní značku. Gymleader ale není jen brand. Naším cílem je spojovat lidi se stejnými zájmy. Být Gymleaderem tělem i duší. Pomáhat druhým, pokud si neví rady, učit se novým věcem od zkušených a posouvat se. Kdo se neposouvá dál, nehltá život, tak stagnuje a stojí, a to my nechceme. 

   Proto pokud i ty chceš růst a rozvíjet se, připoj se k nám a hrdě nos naše oblečení a staň se správným Gymleaderem.