Gymleader

 Za každou silnou značkou stojí příběh. Ani u nás tomu není jinak, všichni tři pocházíme z jiného koutu byznysu a podnikání. Někteří z nás se učili jak funguje online marketing, někteří, jak autodoprava a vše kolem ní, a někteří byli obchodníci tělem i duší. Všichni jsme po letech strávených v zaměstanneckém poměru a načerpání zkušeností věděli, že chceme něco vytvářet, něco svého, co bude dělat radost nám a lidem kolem nás. 

   Protože jsme všichni celý život obklopeni sportem a spoustu věcí nám na oblečení nevyhovovalo nebo naopak ano, ale měli jsme ještě chuť ho vylepšit, rozhodli jsme se pro vlastní značku. Gymleader ale není jen brand. Naším cílem je spojovat lidi se stejnými zájmy. Být Gymleaderem tělem i duší. Pomáhat druhým, pokud si neví rady, učit se novým věcem od zkušených a posouvat se. Kdo se neposouvá dál, nehltá život, tak stagnuje a stojí, a to my nechceme. 

   Proto pokud i ty chceš růst a rozvíjet se, připoj se k nám a hrdě nos naše oblečení a staň se správným Gymleaderem.

Snapback GL červeno - černý
399 Kč
 
Na dotaz
Snapback GL Jungle Camo
399 Kč
 
Na dotaz
Snapback GL Jungle Camo - zlatá
399 Kč
 
Na dotaz
Snapback GL Midnight Camo
399 Kč
 
Na dotaz
Snapback GL Midnight Camo II
Pro ty, co nemají rádi ohnutý kšilt tu máme klasickou snapbackovou čepici v netradiční Midnight camo verzi s bílou výšivkou. Obšité větrací otvory...
399 Kč
 
Na dotaz
ANT (119 z 1) kopie
659 Kč –15 %
Taška GL Jungle Camo
559 Kč
 
Vyprodáno
Truckerka Gymleader Jungle Camo
349 Kč
 
Na dotaz
Truckerka Gymleader Midnight Camo
349 Kč
 
Na dotaz
10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem